start van het seizoen: koop een abonnement via de club50

Onze heren hebben het seizoen ingezet: in de beker werd gemakkelijk gewonnen van HHV Meeuwen, en in de competitie gingen ze met het kleinste verschil verliezen in Visé.

De dames die komen volgende week in actie.

Willen jullie ook deze 2 topploegen eens in actie zien: dit kan gemakkelijk: wordt lid van de club 50, steun je favoriete sportvereniging en kom gratis naar alle thuiswedstrijden!

Voor wie club 50 een nieuw begrip is even kort voorstellen:

Zoals bij veel sportverenigingen wordt het voor de club steeds moeilijker om zijn budget in evenwicht te houden. Kwaliteit brengen bij de begeleiding van hoog spelende senioren ploegen en een uitgebreide kwalitatieve jeugdwerking is jammer genoeg niet gratis.
Nieuwe sponsors aantrekken blijft moeilijk gezien de beperkte bekendheid van onze sport en de lage visibiliteit in de media. Toch werkt het bestuur en zijn vaste schare medewerkers hier met veel moed aan verder. Wie ons hierbij kan helpen met handige tips is altijd welkom!

Daarnaast willen we ook de grote groep ouders en familie, sympathisanten, oud-spelers, … mobiliseren in de dagelijkse zorg voor onze club. Daarom de club 50 !!

Iedereen die, voor 50 euro per jaar, lid wordt van deze club steunt daarmee specifieke doelen die we elk jaar opnieuw bepalen voor de start van het seizoen. Dit kan de aankoop zijn van trainings materiaal, de financiering van opleidingen van onze jeugdtrainers, aankoop van uitrustingen, en zo meer.
Het geld verdwijnt dus niet in de algemene kas van de club maar dient enkel om het vastgelegde doel te realiseren.

Wat krijgt u daarvoor terug?

• Eerst en vooral de grote dankbaarheid van de Don Bosco handbalfamilie.
• Gratis toegang tot alle thuiswedstrijden
• Een korting op de 2 VIP-avonden die we organiseren
• Een jaarlijkse rapportage over de besteding van de gelden

Hoe loopt het lidmaatschap van de Club van 50 ?

Het lidmaatschap loopt vanaf 1 september t/m 31 mei (handbalseizoen). De betaling gebeurt jaarlijks in de maand augustus door middel van een overschrijving. Wie zijn lidmaatschap wil beëindigen dient dit voor 31 mei schriftelijk of per email aan te vragen.

Hoe worden de leden van de club van 50 geïnformeerd?

De leden van de club van 50 worden via mailings en/of via de website van de club op de hoogte gehouden.
Wie dit wenst kan ook opgenomen worden op de ledenlijst die op de website zal gepubliceerd worden.

Wij hopen dat vele ouders, sympatisanten , familieleden , oud-spelers dit kleine jaarlijkse bedrag zullen willen besteden aan onze geliefde club en we nodigen jullie dan ook hartelijk uit om via dit formulier de volgende gegevens met ons te delen:

Previous Article
Next Article

Komende evenementen

  • J16 - Training 27 maart 2023 om 18:00 – 20:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • D1, D2 - Training 27 maart 2023 om 19:00 – 21:00 Hekers 1 - Ter Linden 29, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • Liga, J18 - Training 27 maart 2023 om 20:00 – 22:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium