Sponsors

Wenst u ook Handbalclub Don Bosco Gent te sponsoren? Op eenvoudig verzoek kan u meer informatie over de verschillende mogelijkheden van sponsoring bekomen.

Een beknopt overzichtje van de mogelijkheden vind je alvast hier.

Maar met plezier maken wij tijd vrij voor jullie en bekijken we persoonlijk hoe we kunnen samen werken. Interesse? Stuur een mailtje naar christ.hutsebaut@handbal.gent of naar geert.stevens@handbal.gent.

HC DB Gent dankt zijn sponsors!

Don Bosco college www.dbz.be Humaniora onderwijs Structurele sponsor
GLS Sportadviesbureau www.glssport.be Sportadviesbureau Structurele sponsor
Stad Gent Sportdienst www.stad.gent Structurele sponsor
Jims Fitness Gent www.jimsfitness.be Fitnessketen met 24 clubs in Vlaanderen Briljanten Sponsor
Orfys bv autoverhuur www.orfys.be Verhuur van personen- en bestelwagens Briljanten Sponsor
Trade euro – Double D bvba www.tradeeuro.eu Let’s do business together – het betaalmiddel voor ondernemingen Briljanten Sponsor
Breydel www.breydel.be Ambachtelijk en duurzaam bereid varkensvlees Diamanten sponsor
D’ouwe Hoeve – Safre bvba www.ouwehoeve.be Kroeg – brasserie – restaurant Diamanten sponsor
Family Radio www.familyradio.be Lokale radio Diamanten sponsor
Fulltimesport www.fulltimesport.be Sportwinkel Diamanten sponsor
Hummel www.hummelsport.nl Fabrikant van sportkleding Diamanten sponsor
Crelan www.crelan.be Bank en verzekeringen Gouden Sponsor
Dok 13 www.dok13.be Grafisch productiebedrijf Gouden Sponsor
Dylight lightstore www.dylight.be Lichtwinkel: schakel het licht aan in stijl Gouden Sponsor
Esign www.esign.eu Technisch sterke en stijlvolle websites Gouden Sponsor
Gent Motors www.gentmotors.be Verdeler van Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Abarth Gouden Sponsor
Polymat nv (Hubo) www.hubo.be Doe het zelf zaak Gouden Sponsor
Autoglas Wetteren www.autoglaswetteren.be Specialist in autoruiten – erkend hersteller Zilveren sponsor
Baert Wim verzekeringen www.verzekeringenwimbaert.be Verzekeringsmakelaar Zilveren sponsor
Bollaert www.wijnhuisbollaert.be Wijnen, champagnes, spirits en andere dranken Zilveren sponsor
Bovaenviro+ www.bovaenviroplus.be Advies- en studiebureau op vlak van milieu & natuur Zilveren sponsor
Cafetaria Sporthal Hekers   Dé plaats voor de handbal-lover Zilveren sponsor
Carrefour St Denijs www.carrefour.eu Supermarkt Zilveren sponsor
De Meulemeester Paul nv www.pauldemeulemeester.be Schilder- en behangwerken Zilveren sponsor
Declerk studiebureau www.declerck-partners.be Studiebureau voor advies en expertise Zilveren sponsor
Delaware www.delaware.pro ICT solutions & services Zilveren sponsor
Desscor   Schilderwerken Zilveren sponsor
Ganda Expert   Sportvelden Zilveren sponsor
Gentse Bandencentrale www.gentsebandencentrale.be Banden, velgen, sneeuwkettingen Zilveren sponsor
Immotheker Finotheker www.immothekerfinotheker.be Woonkredieten – financieel advies Zilveren sponsor
Maison sucrée www.maisonsucree.be Chocolade en zoete verwennerijen Zilveren sponsor
Meester in Maatkasten – the Renovation company http://www.meestersinmaatkasten.be Op maat-gemaakte kasten en dressings. Zilveren sponsor
Publi Eye www.publieye.be Digitaal stoepbord – your eye on the futur Zilveren sponsor
T en Go   Schoonmaakbedrijf Zilveren sponsor
Van Bignoot optiek wwwoptiekvanbignoot.be Brillen en lenzen shop Zilveren sponsor
Aquajet Vlerick bv www.aquajet-vlerick.be Industriële reiniging en ruimingswerken Bronzen sponsor
Colombeen kapsalon www.colombeendanny.be Hairstudio Bronzen sponsor
De Ponthoeve www.deponthoeve.be Tearoom + Traiteur, catering en take-away Bronzen sponsor
De Velodroom www.velodroom.be Fietsenwinkel voor de sportieve fietser Bronzen sponsor
Dedete dagbladhandel   dagbladhandel Bronzen sponsor
Ecco de la Luna www.eccolaluna.be Team building – events Bronzen sponsor
Foodbag- Smartmat NV www.foodbag.be Maaltijdboxen met verse ingrediënten en originele recepten Bronzen sponsor
Freja Keukens www.frejakeukens.com Keukens – Dressings – badkamers – stoelen Bronzen sponsor
’t Gouden hoofd Estaminet – kroeg – brasserie -place2be Bronzen sponsor
Filip en Peggy Keurslager Filip & Peggy https://www.keurslager.be/jouw-keurslager/filip-peggy Het fijnste vlees, de lekkerste charcuterie Bronzen sponsor
Lorré Peter Hoveniers www.peterlorrehoveniers.be Tuinaannemer in Gent en omstreken Bronzen sponsor
Or Coffee www.orcoffee.be Heerlijke koffie Bronzen sponsor
Porca terra bakkerij – R&B projects bvba www.porcaterra.be Lekker brood – patisserie – belegde broodjes Bronzen sponsor
Radio accent www.radioaccent.be Lokale radio Bronzen sponsor
Radioclub FM www.clubfm.jouwweb.be Lokale radio Bronzen sponsor
Rits optiek www.optiekrits.be Brillen – lenzen – gehoorapparaten Bronzen sponsor
Suffys NV patisserie www.suffys.be Verse broodjes – creatieve patisserie – huisgemaakte zoetigheden Bronzen sponsor
Van den Bossche bloemen www.bloemenvandenbossche.be Bloem en bloemstukken – ook levering aan huis Bronzen sponsor
Van Speybroeck www.fotovanspeybroeck.be Fotograaf – fotowinkel Bronzen sponsor
Vini Fratelli www.vinifratelliranft.be Noorditaliaanse wijnen – specialiteit Piëmonte Bronzen sponsor