Sponsors

Wenst u ook Handbalclub Don Bosco Gent te sponsoren? Op eenvoudig verzoek kan u meer informatie over de verschillende mogelijkheden van sponsoring bekomen.

Een beknopt overzichtje van de mogelijkheden vind je alvast hier.

Maar met plezier maken wij tijd vrij voor jullie en bekijken we persoonlijk hoe we kunnen samen werken. Interesse? Stuur een mailtje naar christ.hutsebaut@handbal.gent of naar geert.stevens@handbal.gent.

HC DB Gent dankt zijn sponsors!

Happy Dog www.happydog.nu Hondenvoeder
Trade euro – Double D bvba www.tradeeuro.eu Let’s do business together – het betaalmiddel voor ondernemingen
Jims Fitness Gent www.jimsfitness.be Fitnessketen met 24 clubs in Vlaanderen
Orfys bv autoverhuur www.orfys.be Verhuur van personen- en bestelwagens
Don Bosco college www.dbz.be Humaniora onderwijs
GLS Sportadviesbureau www.glssport.be Sportadviesbureau
Stad Gent Sportdienst www.stad.gent
Breydel www.breydel.be Ambachtelijk en duurzaam bereid varkensvlees
Family Radio www.familyradio.be Lokale radio
Gentse Bandencentrale www.gentsebandencentrale.be Banden, velgen, sneeuwkettingen
Vivaldis interim www.vivaldisinterim.be Uitzendkantoor voor interim arbeid
Fulltimesport www.fulltimesport.be Sportwinkel
Hummel www.hummelsport.be Fabrikant van sportkleding
Crelan www.crelan.be Bank en verzekeringen
Maison sucrée www.maisonsucree.be Chocolade en zoete verwennerijen
De Appelier www.deappelier.be vegetarisch restaurant
Skylux www.skylux.eu Platdakramen,  lichtkoepels,  dakvensters en veranda’s
Team-Work www.team-work.be horeca-projectbureau
Polymat nv (Hubo) www.hubo.be Doe het zelf zaak
Wijdomein Vandersteene www.gemaflor.eu Sprankelende wijnen uit Zwijnaarde
Optiek Vermeulen www.opiekvermeulen.be Optiekzaak
Baert Wim verzekeringen www.verzekeringenwimbaert.be Verzekeringskantoor
Bollaert www.wijnhuisbollaert.be Wijnen, champagnes, spirits en andere dranken
De Meulemeester Paul nv www.pauldemeulemeester.be Schilder- en behangwerken
Delaware www.delaware.pro ICT solutions & services
Desscor   Schilderwerken
Immotheker Finotheker www.immothekerfinotheker.be Woonkredieten – financieel advies
Van Bignoot optiek www.optiekvanbignoot.be Brillen en lenzen shop
Recreational Systems International www.recreationalsystemsint.com Sports infrastructure
Rijschool Merelbeke www.rijschoolmerelbeke.be Rijlessen met passie gegeven
Thermelec www.thermelec.be Als u staat op een perfect klimaat: verwarming en ventilatie
Colombeen kapsalon www.colombeendanny.be Hairstudio
Keurslager Filip & Peggy https://www.keurslager.be/jouw-keurslager/filip-peggy Het fijnste vlees, de lekkerste charcuterie
Rits optiek www.optiekrits.be Brillen – lenzen – gehoorapparaten
Peter Lorré Hoveniers wwww.peterlorrehoveniers.be Tuinaanleg & onderhoud
Suffys NV patisserie www.suffys.be Verse broodjes – creatieve patisserie – huisgemaakte zoetigheden
Vini Fratelli www.vinifratelliranft.be Noorditaliaanse wijnen – specialiteit Piëmonte
Cafetaria Sporthal Hekers   Dé plaats voor de handbal-lover
T & Go   Schoonmaakbedrijf – Poetshulp
Blikschade malfait www.blikschademalfait.be Carrosseriewerken en blikschade herstellen
Het Gouden Hoofd www.hetgoudenhoofd.wixsite.com Authentieke zaak op dorpsplein Zwijnaarde voor hapje en drankje
Moerman Torre Technieken www.torremoerman.be Slim én ecologisch verwarmen
Or Coffee www.orcoffee.be Coffee-roasters
Porca terra bakkerij – R&B projects bvba www.porcaterra.be Lekker brood – patisserie – belegde broodjes
Van den Bossche bloemen www.bloemenvandenbossche.be Bloem en bloemstukken – ook levering aan huis
Radio accent www.radioaccent.be Lokale radio
Radioclub FM www.clubfm.jouwweb.be Lokale radio