We verwelkomen onze nieuwe hoofdsponsor IMALINK! Welkom.

Don Bosco op de Gentse Feesten

Dit jaar organiseren we een handbalinitiatie tijdens de Gentse feesten tijdens het event Gentopia. Kom gerust eens langs op vrijdag 21 of zaterdag 22 juli in het Zuidpark Gent. We voorzien telkens 2 sessies van 1 uur : (van 15 tot 16 uur en van 17 tot 18 uur).

Handbalteam Don Bosco Gent is een club met aandacht voor familiale waarden en een gezonde sportieve ambitie, waarbij nadruk gelegd wordt op doorstroming van de eigen jeugd. De clubfilosofie bestaat erin eigen jongeren via een kwalitatieve jeugdwerking op te leiden tot volwaardige spelers voor de seniorenploegen in eerste nationale, dit zowel bij de heren als bij de dames. Onze club telt 280 leden, verdeeld over 12 ploegen in lijn, gaande van U4 tot en met de senioren heren en dames.

Wij engageren ons om een goede begeleiding te garanderen via een hoog sportief niveau en oog voor de klassieke waarden die kenmerkend zijn voor de handbalsport: fair play, respect en vriendschap.

Onze club staat garant voor een goede organisatie en voor een kwalitatieve opvang, opleiding en
infrastructuur met als belangrijkste doel: zorgen dat elke jongere, ongeacht woonplaats, afkomst, geslacht of overtuiging, zich op een prettige en medisch/pedagogisch verantwoorde wijze kan ontplooien als sporter in het algemeen en als handballer (M/V) in het bijzonder.

Indien je met een vraag zit, dan kan je deze posten via ons contactformulier.

Previous Article
Next Article

Komende evenementen

  • Oostende - J16 27 juli 2024 om 12:00 – 20:00 Oostende beach (sportstrand)
  • H1, Liga - Training 1 augustus 2024 om 20:00 – 22:00 heke
  • D1 - H1 3 augustus 2024 om 12:00 – 18:00 Hekers 1 - Ter Linden 29, 9052 Zwijnaarde, Belgium oefenwedstrijden, seizoen 2024 - 2025