Bienvenue Laurent!!

Na een vruchtbare en zeer gesmaakte periode als trainer van ons 1ste dames team kondigde Jo Smet korte tijd geleden aan dat hij zich naar volgend seizoen toe terugtrekt als trainer/coach in het handbal. Na een korte maar intense zoektocht zijn we er in geslaagd een toptrainer aan te trekken voor de toekomst:  niemand minder dan Laurent WORM.

Laurent is een full-time handbaltrainer, niet alleen in het bezit van het trainersdiploma van Trainer A, maar tevens is hij ook EHF Master Coach.

Hij kan een uitgebreid cv voorleggen. Momenteel is hij werkzaam als sportief coördinator bij Lomme Lille metropole Handball, waar hij voorheen ook professioneel trainer was, net als bij de profclub Octeville sur Mer. Verder ook Education Manager en trainer van de selecties Ligue Nord Pas de Calais en lesgever aan de topsportschool.
Maar bij ons is hij echter vooral gekend als trainer van de nationale damesploeg. Deze functie blijft hij ook in de toekomst uitoefenen met respect voor de specifieke geplogendheden die deze job met zich meebrengt.

De combinatie van nationaal trainer met clubtrainer bij onze club kadert in een project dat Handbalteam Don Bosco Gent opzet met Lomme Lille Metropole Handball om niet alleen onze club uit te bouwen maar evenzeer (of misschien nog meer) om het handbal te propaganderen in onze contreien en het niveau op te trekken zodat uiteindelijk de gehele handbal-familie hier de vruchten van plukt. Meer bekendheid geven aan het dameshandbal is trouwens één van de doelen die zowel VHV als BHB zich gesteld .

Zowel op het vlak van trainingen op professioneel niveau als op het vlak van begeleiding van jongeren op weg naar een prof-carriere heeft Laurent Worm zijn strepen verdiend. We bieden hier de mogelijkheid tot een intensiteit van vier trainingen per week/krachttraining onder begeleiding van een personal coach/individuele en positionele trainingen in Rijsel (Laurent Worm) en in Gent (Mark Multael)

Wij kijken dan ook vol ongeduld uit naar dat moment waarop we allen wachten en we eindelijk opnieuw aan de slag kunnen op een handbalveld.

Vanzelfsprekend een speciaal woordje van dank voor de inzet, motivatie en vele werk van Jo Smet. We komen hem vast en zeker nog tegen in de Hekers, en hopen hem snel een mooi bedankingsmoment te kunnen bezorgen. Ook dank aan onze sportieve cel voor hun inzet en enthousiasme om dit te realiseren.

 

Previous Article
Next Article

Komende evenementen

  • JM12 - Training 6 juni 2023 om 17:30 – 19:00 Hekers
  • J16 - Training 9 juni 2023 om 17:30 – 19:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • JM10 - Training 10 juni 2023 om 10:30 – 12:00 DBZ