DBG vrienden

Net als de voorbije jaren nodigen we jullie uit om Handbalclub Don Bosco Gent te gaan steunen. Via ons jaarlijks initiatief van de club 50 zijn we -dit keer ietwat aangepast- op zoek naar een schare vrienden van DBG die via deze kleine ‘crowdfunding’ ons een hart onder de riem willen steken. Immers, ook dit seizoen zullen we opnieuw alle zeilen moeten bijzetten om ons budget in evenwicht te houden en onze spaarpot weer wat aan te vullen na de Corona perikelen van de voorbije maanden. Tenslotte willen we blijven kwaliteit brengen bij de begeleiding van hoog spelende senioren ploegen en ook een uitgebreide kwalitatieve jeugdwerking bieden.

 

Nieuwe sponsors aantrekken blijft moeilijk gezien de beperkte bekendheid van onze sport en de lage visibiliteit in de media. Toch werkt het bestuur en zijn vaste schare medewerkers hier met veel moed aan verder. We zijn dan ook blij te kunnen melden dat met onze nieuwe voorzitter Geert Stevens en met Christ Hutsebaut we 2 enthousiastelingen hebben die zich in de toekomst hier specifiek zullen mee bezig houden. Hebben jullie zelf zin om ons te helpen, of ken je een bedrijf dat hier interesse in toont: aarzel niet en breng ons op de hoogte.

Daarnaast willen we ook de grote groep ouders en familie, sympathisanten, oud-spelers, … mobiliseren in de dagelijkse zorg voor onze club, en een netwerk van ‘steunende leden’ opzetten.

 

Hoe gaat dit in zijn werk? – Jaarlijkse doelstelling

Jaarlijks wordt in gezamenlijk overleg tussen cel Jeugd, de Sportieve cel en de Raad van Bestuur een doel bepaald waar de inkomsten van de steunende leden mee wordt gerealiseerd.

Jaarlijks wordt via de sociale media/interne mailing dit doel dan ook bekend gemaakt. (Dit kan de aankoop zijn van trainingsmateriaal, de financiering van opleidingen van onze jeugdtrainers, aankoop van uitrustingen, en zo meer.) Het geld verdwijnt dus niet in de algemene kas van de club maar dient enkel om het vastgelegde doel te realiseren.

Daarom stellen wij u graag volgende mogelijkheden voor:

 

De Club 50 !!

Iedereen die, voor 50 euro per jaar, lid wordt van deze club steunt daarmee onze club.

Wat krijgt u daarvoor terug?

 • Eerst en vooral de grote dankbaarheid van de Don Bosco handbalfamilie.
 • Een korting op 2 Familie-DBG avonden die we organiseren,
 • Een gratis aperitief voor u en uw partner op ons Comme-Chez-DBG eetfestijn,
 • 5 vrijkaarten naar keuze voor wedstrijden van dames/heren

Hoe loopt het lidmaatschap van de Club 50 ?

Aanmelden kan je via mail (Christ.hutsebaut@handbal.gent) of via het online formulier: https://www.handbal.gent/sponsoring/vrienden/

Het lidmaatschap van de club 50 loopt vanaf 1 september t/m 30 juni (handbalseizoen). De betaling gebeurt jaarlijks door middel van overschrijving op rek nr BE77 6528 2712 4742. Vermeld hierbij je naam en lidmaatschap club50. Wie zijn lidmaatschap wil beëindigen dient dit voor 31 mei schriftelijk of per email te melden.

 

Steunend Lid

Ontbreekt je (voorlopig) de tijd om wedstrijden of activiteiten bij te wonen, dan kan je steunend lid worden.

Onder steunende leden wordt verstaan: spelende leden, oud leden, bij de handbal betrokken personen in de meest ruime zin van het woord (familie, kennis, vrijwilliger, ..).

Een steunend lid doneert jaarlijks een bijdrage aan DB Gent. We houden de drempel bewust laag en daarom kan je kiezen tussen de volgende bedragen:

 • € 10,- per jaar

of

 • € 20,- per jaar

Wat krijgt u daarvoor terug?

 • Eerst en vooral de grote dankbaarheid van de Don Bosco handbalfamilie.
 • Een gratis aperitief voor u en uw partner op ons Comme-Chez-DBG eetfestijn.

Hoe kan je steunend lid worden?

Aanmelden kan je via mail (Christ.hutsebaut@handbal.gent) of via het online formulier: https://www.handbal.gent/sponsoring/vrienden/

Vervolledigen doe je door een simpele betaling van het door u gekozen bedrag op rek nr BE77 6528 2712 4742 met vermelding van ‘steunend lid DBG’. De aanmelding is vrijblijvend, houdt verder geen enkele verplichting in en is jaarlijks hernieuwbaar.

 

Abonnementen

 

Ben je meer de pure gepassioneerde handballiefhebber en hou je ervan je favoriete club zoveel mogelijk live aan het werk te zien dan bieden wij je gewoon een abonnement aan.

Voor de luttele prijs van 50 euro kan je dan alle wedstrijden bijwonen van de heren en dames teams. (normale inkom 8 euro voor de nationale ploegen). Aanmelden kan je via mail (Christ.hutsebaut@handbal.gent) of via het online formulier: https://www.handbal.gent/sponsoring/vrienden/

Vervolledigen doe je door een simpele betaling van het door u gekozen bedrag op rek nr BE77 6528 2712 4742 met vermelding van ‘Abonnement + naam’.

Previous Article
Next Article

Komende evenementen

 • JM12 - Training 6 juni 2023 om 17:30 – 19:00 Hekers
 • J16 - Training 9 juni 2023 om 17:30 – 19:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium
 • JM10 - Training 10 juni 2023 om 10:30 – 12:00 DBZ