Deugddoende zege tegen Eynatten

DON BOSCO GENT – EYNATTEN RAEREN 41 – 29
De tribunes waren al veel beter gevuld voor deze tweede thuismatch van onze herenploeg. Bijzondere gast was schepen van Sport Sofie Bracke die niet alleen een enthousiaste supporter bleek voor onze club, maar ook plichtsgetrouw luisterde naar onze noden en verzuchtingen. Ook de bezoekers van onze Bistro DéBéGé werden vanaf de eerste minuut vergast op snel over en weer gaand spel met verrassende bewegingen en veel doelpunten. Eynatten was in het begin iets beter bij de les en nam een kleine voorsprong maar Cameron en Yarne zorgden snel voor de aansluiting en na 15 min. was de stand gelijk: 7-7. Een eerste Don Bosco-tussenspurt, vooral met Sander aan het kanon bracht de stand op 12-8 waarbij Kasper erg secuur stond te keepen. We zagen een erg goed samenspelend en slim passend Don Bosco aan het werk, wat het publiek enthousiast maakte. De rust werd bereikt met een geruststellende 18-13 op het scorebord.
Eynatten ging na de rust snel van start via Raphaël Kötters maar onze jongens namen het spel snel terug in handen onder de rustige leiding van Thomas. Dit liet Gustave en Tim ook toe regelmatig een kanonskogel af te vuren . Gerard begint zich beter en beter thuis te voelen in onze ploeg en Dennis was weer zijn spectaculaire zelve met een paar beauties op tegenaanval. Het heroptreden van Arno, na een aanslepende blessure, was ook een opsteker. Gevolg: na 50 min. was het 33-23 en match gespeeld.
Onze jongens verwenden hun thuispubliek verder met nog wat meer goaltjes en Joris is, na zijn buitenlandse avonturen, de doelwachterstiel duidelijk nog niet verleerd. Ondanks de beperkte kern kregen onze jongens een oververdiend applaus bij de 41 – 29 eindstand. Alle veldspelers maakten minstens 2 goaltjes en dat is gewoon heerlijk om vast te stellen.
Zaterdag (5 oktober om 20u15) allen op post voor het prestigeduel tegen Sasja. Laten we de Hekers nog eens lekker in vuur en vlam zetten!
Speelden voor Don Bosco:
Tim Van Cauwenberghe(8), Arno Penders(2), Yarne Braeckman(4), Gerard Sovet(4), Thomas Braeckman(4), Cameron Brichart(4), Dennis Huysentruyt(3), Kasper Verbelen(d), Sander Soetaert(6), Gustave Lorré(6), Brent De Brucker(d), Joris Vandeveire(d).
Coaching:
Seyran Kroyan, Peter Beeckman, Stephanie Smet
Tafelofficial:
Hilde Van Bastelaere
Previous Article
Next Article

Komende evenementen

  • J16 - Training 27 maart 2023 om 18:00 – 20:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • D1, D2 - Training 27 maart 2023 om 19:00 – 21:00 Hekers 1 - Ter Linden 29, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • Liga, J18 - Training 27 maart 2023 om 20:00 – 22:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium