Wat een Arteveldecup, wat een weer !!!!

Wat een Arteveldecup, wat een weer !!!!

Onze 37 e Arteveldecup zit er weer op.

Het was, en dat zeggen er velen, in alle opzichten een topeditie. Een grote opkomst van deelnemende ploegen, een stralende zon om van de snoepen (of van de smelten), een sfeer om U tegen te zeggen, en meer dan 750 deelnemers die genoten hebben van hun geliefde handbalhobby. Ik was fier, als voorzitter maar ook als coördinator van het geheel, om over onze club te kunnen vertellen aan de bezoekers die dit voor deze eerste maal meemaakten.

Ik was fier om te mogen spreken over onze ontelbare vrijwilligers die belangeloos een volledig weekend vrij maakten om met een tomeloze inzet van onze Arteveldecup weer een succes te maken Dit zal nog moeilijk overtroffen worden. Het was (letterlijk) zweten om alles te realiseren maar het geeft ons en onze trainers een enorme “boost” om volgend seizoen met nog meer inzet onze jeugd in het heerlijk handbalspel te begeleiden.

Voor alle medewerkers een dikke merci voor alles en … we blijven op jullie rekenen.

Een fiere voorzitter

Previous Article
Next Article

Komende evenementen

  • JM12 - Training 6 juni 2023 om 17:30 – 19:00 Hekers
  • J16 - Training 9 juni 2023 om 17:30 – 19:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • JM10 - Training 10 juni 2023 om 10:30 – 12:00 DBZ