Heren 2N: DBG vs Atomix Haacht

EEN HARDBEVOCHTEN WEDSTRIJD MET OVERDREVEN CIJFERS

Atomix Haacht – Don Bosco Gent 25- 16

Met maar liefst 4 basisspelers in de lappenmand of nog op reis in het buitenland vertrok onze seniorenploeg zwaar gehandicapt naar de leider van de reeks in Haacht. Met 8 veldspelers (waarvan 2 dan nog maar pas terug uit blessure) en 2 doelmannen wachtte een zware taak tegen de ploeg met de topscorer in de rangen. De aangepaste tactische opstelling van onze coach, met een persoonlijke lijfwacht op Toon De Vis werkte echter uitstekend. De aanvalssystemen van Atomix waren danig ontregeld en Gustave vond eerder gemakkelijk de weg naar het doel: 3-6 na 8 minuten. Atomix wroette zich echter langzaam weer in de match en via Radis en Schrouven kwamen ze op gelijke hoogte. Onze jongens vochten als leeuwen en liepen elk gaatje dicht voor elkaar. Onverwacht maar niet onverdiend bereikten we de rust met 11 – 11.

Hetzelfde spelbeeld na de rust met Toon De Vis in de tang van Thomas Braeckman ( die daarnaast nog 4 goaltjes meepikte) en sluwe Erik Smeijers die collectief zeer goed werd opgevangen. Tow verzette bergen werk in verdediging samen met Liam en Michiel. Levi bleef de schoten goed pareren en speelde, zoals iedereen, een berepartij: 14 – 14 na 7 minuten in de tweede helft! Langzaamaan sloop echter de vermoeidheid in de rangen bij onze spelers waarvan de meesten 60 minuten op het terrein stonden. Toen Gustave midden de tweede helft dan nog, volledig onterecht, een derde tijdstraf aangesmeerd kreeg (geïnspireerd door het inpraten van de spelers van Atomix op de refs) slaagden onze spelers er niet meer in alles dicht te lopen en kon Atomix freewheelend naar het einde van de match gaan. Daardoor kwam de overdreven eindscore van 25-16 op het bord.

Onze jongens valt niets te verwijten. Met een volledige en fitte ploeg, en met de getoonde mentaliteit, kon deze match zeker gewonnen worden. Dit belooft voor de volgende matchen.

Afspraak volgende week zaterdag 18 februari om 20u30 in de Hel van de Hekers. Dan moeten we Eupen zeker kunnen overtreffen!

Speelden voor Don Bosco Gent:
Joris Vandeveire(d), Gustave Lorré(4), Liam Longueville, Michiel Matthys(2), Thomas Braeckman(4), Thomas Lesage(2), Tow-Abalo Lela(2), Dennis Huysentruyt(1), Mokhtar Gharbi(1), Levi Longueville(d).

Coaching:
Koen Blondeel, Tim Van Cauwenberghe, Yassine Gharbi.

Tafelofficial:
Stefaan Danhieux

Previous Article
Next Article

Komende evenementen

  • J16 - Training 27 maart 2023 om 18:00 – 20:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • D1, D2 - Training 27 maart 2023 om 19:00 – 21:00 Hekers 1 - Ter Linden 29, 9052 Zwijnaarde, Belgium
  • Liga, J18 - Training 27 maart 2023 om 20:00 – 22:00 Don Bosco 1 - Grotesteenweg-Noord 113, 9052 Zwijnaarde, Belgium