Cel Jeugd / Jeugdbeleidsplan

DBG draagt jeugdopleiding hoog in het vaandel. Steeds zo geweest. Hiervoor werken we oa met een jeugdbeleidsplan dat jaarlijks geëvalueerd wordt.Dit kan je hier inkijken.

Onze jeugdwerking wordt ondersteund door onze cel jeugd.

Petra Van Enis is voorzitter van de Cel Jeugd.

Deze cel is samengesteld uit alle ploegverantwoordelijken van de jeugdspelers, jeugdcoördinator Frederik Slosse, bijgestaan door Lut Van de Walle (verantwoordelijke promotie & Multimove). Zij ondersteunen de trainers op administratief vlak, regelen het vervoer, de tafelofficials, trainings en wedstrijduitrusting.

Bovendien vormen zij “de brug” tussen speler – ouder – trainer.
De Cel jeugd organiseert ook jaarlijks de Jeugddag en ondersteunt de extra-sportieve activiteiten van de club.

Je kan hen steeds contacteren via onderstaande mailadressen.

    • Voorzitter Cel Jeugd
        Petra Van Enis

Petra.VanEnis@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke J18
        Andy Delcloo

Andy.Delcloo@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke J16
        Wouter Neirynck

Wouter.Neirynck@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke J14
        Liesbeth De Groote

Liesbeth.Degroote@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke J10/12
        Dominic Steur

dominic.steur@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U8
        Annelies De Smet

annelies.desmet@handbal.gent

    • Verantwoordelijke Multimove
        Lut Van de Walle

Lut.Vandewalle@handbal.gent

    • Administratief Jeugdcoördinator
        Frederik Slosse

Frederik.Slosse@handbal.gent

    • Afgevaardigde bestuur
        Koert Walleyn

secretariaat@handbal.gent