Cel Jeugd

Petra Van Enis is voorzitter van de Cel Jeugd.

Deze cel is samengesteld uit alle ploegverantwoordelijken van de jeugdspelers, jeugdcoördinator Frederik Slosse, bijgestaan door Lut Van de Walle (verantwoordelijke Multimove). Zij ondersteunen de trainers op administratief vlak, regelen het vervoer, de tafelofficials, trainings en wedstrijduitrusting.

Bovendien vormen zij “de brug” tussen speler – ouder – trainer.
De Cel jeugd organiseert ook jaarlijks de Jeugddag en ondersteunt de extra-sportieve activiteiten van de club.

Je kan hen steeds contacteren via onderstaande mailadressen.

    • Voorzitter Cel Jeugd
        Petra Van Enis

Petra.VanEnis@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke J18
        Ilse Windey

Ilse.Windey@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke M18
        Nicolas Verhelst

Nicolas.Verhelst@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke J16
        Andy Delcloo

Andy.Delcloo@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijken U14
        Ruben De Troch

Ruben.DeTroch@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U12
        Liesbeth De Groote

Liesbeth.Degroote@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U10/U8
        Els Meyvaert

Els.Meyvaert@handbal.gent

    • Verantwoordelijke Multimove
        Lut Van de Walle

Lut.Vandewalle@handbal.gent

    • Administratief Jeugdcoördinator
        Frederik Slosse

Frederik.Slosse@handbal.gent