Cel Jeugd

Petra Van Enis is voorzitter van de Cel Jeugd.

Deze cel is samengesteld uit alle ploegverantwoordelijken van de jeugdspelers, jeugdcoördinator Frederik Slosse, bijgestaan door Lut Van de Walle (verantwoordelijke Multimove). Zij ondersteunen de trainers op administratief vlak, regelen het vervoer, de tafelofficials, trainings en wedstrijduitrusting.

Bovendien vormen zij “de brug” tussen speler – ouder – trainer.
De Cel jeugd organiseert ook jaarlijks de Jeugddag en ondersteunt de extra-sportieve activiteiten van de club.

Je kan hen steeds contacteren via onderstaande mailadressen.

    • Voorzitter Cel Jeugd
        Petra Van Enis

Petra.VanEnis@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U18
        Koert Walleyn

secretariaatdbgent@gmail.com

    • Ploegverantwoordelijke M17
        Kathleen Piens

Kathleen.Piens@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U16
        Ilse Windey

Ilse.Windey@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijken U14
        Andy Delcloo en Ruben De Troch

Andy.Delcloo@handbal.gent en Ruben.DeTroch@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U10
        Els Meyvaert

els.meyvaert@handbal.gent

    • Ploegverantwoordelijke U10
        Ann De Smaele

anndesmaele@telenet.be

    • Verantwoordelijke Multimove
        Lut Van de Walle

Lut.Vandewalle@handbal.gent

    • Administratief Jeugdcoördinator
        Frederik Slosse

Frederik.Slosse@handbal.gent